01:02:50

13.5 km Szint: 400 m

04:39 p/km (12.89 km/h)

Tarcal

Fel a hegyre, de a szőlőtőkék között,legalább is az út 2/3-ában. Ismertem az útvonalat nem volt meglepetés, és beosztott erővel mentem. Nagyon sok nagyon jó futó volt. Az a fiú aki tegnap nyert itt Nyíregyen a Kalenji versenyen az vagy csak az 5-6 lett.. Én kb 13. A csúcrs úgy kb 36 perc alatt értem fel, lefele meg verettem. Azért a térdem miatt aggódtam, csak nem vagyok rutinos terepfutó.

Szervezés: 11:30-ra vége lett minden futószámnak, nem tudom miért kellett az ebéddel 14:00-ig várni.... Én nem vártam meg hazajöttem.... Eredm ményirdetés, tombola 14:30.... Természetsen 12:00-kor még az eredményeket sem lehetett tudni, holott chipes mérés volt. Tegnap a Kalenju futáson (500 Ft nevezési díj) még a cél előtt bemondták a helyezésemet... Egy kis odafigyelés, nem több. Egy ilyen versenyen percenként nem 300-an jönnek be a célvonalon, hanem max 3-4 ember, simán követhető lenne.

Szerintem a táv is el volt mérve, de ez majd kiderül a beszámolókból úgy is.

Nevezés 2000 Ft helyszínen 3000 Ft. Biztosan meg van az oka, de azért mégis.....