csetbalu futás

2012.02.20 Hétfő, 20:00:00

Sport


(edzés)

Edzés ideje

01:20:40

Távolság

15 km Szint: 50 m

Tempó

05:23 p/km (11.16 km/h)

Pulzus

Átlag
140
Minimum
0
Maximum
158

Edzésleírás

miután Nóra kiművelt Boribonból és AnnaésPetiből, na meg Hopplából, a fürdetős pecázás után elzavartak a csajok futni :)

 

kényelmesen tempós esti nézelődős kör, elhaladtam sorrendben az alábbi egységek ELŐTT : Szeszkó presszó, Muskátli Italbolt, Dulás itallerakat, horgász büfé, sport ételbár, sarki tanszék, faház büfé. és még volt néhány...

 

kihasználtam, hogy a fémváz éppen újjáépíti az élőszövetét, ideiglenesen csökkentettem a különbséget... :) holnapra úgyis mindegy lesz...

A részletes adatok megtekintésére csak az edzés tulajdonosa jogosult!


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

13 hozzászólás

picikata képe

picikata 5235 napja

Halál a májra... :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=5A2zIaMz6xI

Egs Balu! :)

mrfuci képe

mrfuci 5235 napja

na ezt a kört nekem is! :)

prókátor képe

prókátor 5235 napja

JEÁ!! Ez nagyon jó! Balukám! Egészségedre!

NincsMeSE képe

NincsMeSE 5235 napja

D.újváros ital-nagyhatalom, nem kérdés :-)

Egészségedre!

márkusöcsi képe

márkusöcsi 5235 napja

Ötcsillagos frissítő pontok!

Kicsit korai a futásod? ;)

Levicopter képe

Levicopter 5235 napja

Jó kis környék :)))

Kicsi képe

Kicsi 5235 napja

Na, tudtál aludni??? :))))

Pedig annyira nem akarom megmondani........ :))

Hát legyen..., amúgy, ha kicsit visszaolvastál volna, hogy miről/kiről volt szó a hozzászólásokban, akkor tök könnyű lett volna. :)

JEÁ = Joci egy állat. :))))

mateve képe

mateve 5235 napja

Érdekes környék...és főleg biztonságos: nem kell félned, hogy elszomjazol... ;-)

Egs!

Daniloo képe

Daniloo 5235 napja

Jó környék!!!!

Kicsi képe

Kicsi 5236 napja

:))))

Agyalj csak reggelig, aztán majd kisegítelek, de azért aludj is. :)

Kicsi képe

Kicsi 5236 napja

Nem semmi kísértések mellett kell elfutnod nap, mint nap. :)))

Hogy bírod???!!!! :)))

JEÁ..............:))))))

Betettelek a kedvencek közé, hogy ne  kelljen mindig külön Rád keresni. :)

Shrek képe

Shrek 5236 napja

504 nem lehet pihentető, 522 meg lehet kellemes nézelődős? Nemá cimbi! Nagyon elegük lehetett már a csajoknak belőleled, ha elzavartak otthonról ... :-) ... HAF!

mjoci képe

mjoci 5236 napja

Ne aggódj, újraépült.:))))))

Holnap már kimegyek átmozgatni.:))

Felszerelések

Asics GEL 1150
Polar RS300X SD